fbpx

Pracownia protetyczna DentalScan na X Kongresie Dentsply Sirona Implants

18-19 października mieliśmy przyjemność uczestniczenia w X Kongresie Dentsply Sirona Implants. Co tam się działo! 🙂 

 

Wykłady znamienitych gości i niezliczone okazje do merytorycznych dyskusji na temat cyfrowej stomatologii. Tak w skrócie możemy podsumować wydarzenie organizowane przez Dentsply Sirona. Pojechaliśmy tam w mocnym składzie: Ania Simierska, Agnieszka Boczkowska, Paulina Pokusa, Paweł Bernatek i Andrzej Warchlewski, by aktualizować wiedzę, szlifować kontakty i przednio się bawić.

 

Gala Dentsply Sirona Implants

 

Wieczorem przenieśliśmy się w czasie do lat 20. Braliśmy udział w Gali Party w Zamku Ujazdowskim. Impreza była bardzo udana 😉 Dziękujemy Dentspy Sirona za doskonałą atmosferę. To był dobrze spędzony czas! Sami zobaczcie:

 

 

 

Kongres dentsply sirona

 

dentalscan na kongresie dentsply sirona

 

pracownia protetyczna dentalscan

 

 

 

wielka gala densply sirona

 

technik dentystyczny densply sirona

 

 

 

Zobacz też DentalScan na Gali Maszewski Dental Clinic

(Polski) W pracy zespołowej, w moim odczuciu, jakość relacji między partnerami zespołowymi jest nie do przecenienia. I chociaż między instytucjami, z racji na ich osobowość prawną relacje jako takie są określone umowami, dokumentami i porozumieniami, to literalnie nie jest możliwy ludzki wymiar tych relacji. Dlaczego więc taki tytuł? Jest jeden bardzo ważny powód. Relacje między ludźmi podzielającymi te same wartości, relacje między ludźmi chcącymi osiągnąć ten sam cel i wreszcie relacje między ludźmi, którzy będą się wspierać niezależnie od okoliczności. Jeżeli instytucje podzielają te same wartości, dążą do tego samego celu i są dla siebie nawzajem punktem odniesienia i są to prawdziwe powody, które są wyryte w sercach ludzi skupionych wokół tych instytucji, a nie tylko wiszące na ścianie puste slogany, wtedy relacje między tymi ludźmi stają się tak bardzo wyraźne, że tworząc projekcję na instytucje niejako uczłowieczają współpracujące ze sobą firmy. Wtedy stwierdzenie, że firma to ludzie nabiera głębszego znaczenia. Mam wrażenie, że tak właśnie jest między pracownią Dental Scan a gabinetem Prestige Dent.

Damian Nasulicz

Prestige Dent

Learn more

Czerp garściami świeże newsy ze świata cyfrowej stomatologii.

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?   Pojechałyśmy do Lubonia […]

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

Na szkoleniu “Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉