fbpx

DentalScan otrzymał wyróżnienie w konkursie Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza!

21 października otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To prestiżowa nagroda za najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Jest nam ogromnie miło. Dziękujemy! Za co konkretnie pracownia dentystyczna Dentalscan dostała wyróżnienie?  Zapraszamy do relacji z Wielkiej Gali.

 

Pionier wieku cyfrowego

 

Otrzymaliśmy wyróżnienie w jednej z 8 kategorii  Pionier wieku cyfrowego. Na nagrodę miały szansę 3 firmy, które stosują rozwiązania cyfrowe. Ważne są zwłaszcza te innowacje, które zostały wypracowane przez zespoły pracujące na Dolnym Śląsku.

 

Dolnośląski gryf dla dentalscan

 

 

–  Na początku Dolnośląski Gryf był wręczany wielkim przedsiębiorstwom z tradycjami i dużym budżetem  – mówił w trakcie gali Grzegorz Dzik, Prezes Zarządu Impel S.A., Honorowy Członek Kapituły Konkursu. –  Teraz nagrody otrzymują również firmy, których nie było jeszcze trzy lata temu. Ci, którzy są nowocześni, rozwinięci cyfrowo i często w bardzo krótkim czasie zdobywają pozycję globalnego dostawcy. Wygrywają dzięki technologii i często są znani nie tylko na Dolnym Śląsku, ale na całym świecie. Nasza rzeczywistość się zmienia. Dziś wszyscy żyjemy cyfryzacją. Prawdopodobnie za pięć lat nie będzie nie cyfrowych organizacji, po prostu przestaną istnieć, bo nie wytrzymają konkurencji.

 

 

 

 

Jak DentalScan został przedstawiony na Wielkiej Gali Biznesu?

 

Dental Scan Sp. z o. o. to jedyna pracownia protetyczna online w Polsce, która wytwarza uzupełnienia protetyczne wyłącznie metodą cyfrową. Jej grupą docelową są lekarze stomatolodzy oraz pacjenci, którzy już następnego dnia od pierwszej wizyty na fotelu dentystycznym, mogą otrzymać kompletne uzupełnienie protetyczne. Dental Scan wypożycza również gabinetom dentystycznym sprzęt stomatologiczny, taki jak skanery wewnątrzustne. Umożliwia w ten sposób lekarzom korzystanie z cyfrowej metody, która skraca czas i zapewnia wyższą jakość leczenia niż metody tradycyjne. Dental Scan to pionier cyfrowej stomatologii w Polsce.

 

 

 

Dolnośląski Gryf – najbardziej prestiżowa nagroda gospodarcza Dolnego Śląska

 

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. Wielka Gala została zorganizowana w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Wystarczy spojrzeć na grono organizatorów, by zrozumień renomę nagrody:

 

Partnerem Generalnym jest KGHM Polska Miedź S.A.

 

 

Dziękujemy!!!

 

Chcielibyśmy podziękować Organizatorom i Współorganizatorom, Mecenasowi, Partnerowi Generalnemu, Partnerowi Merytorycznemu oraz Patronom. A także pogratulować konkurencji – CCC Shoes & Bags za odebranie głównej nagrody w naszej konkurencji i wszystkim laureatom Konkursu. Ta nagroda to ogromna motywacja do dalszego rozwoju.

 

Współwłaściciel firmy, Paweł Bernatek, ma również kilka słów podziękowania dla techniczek, które tworzą ten zespół:

 

Cieszę się, że mogę reprezentować DentalScan. Pracują w nim wspaniałe kobiety, które każdego dnia zmieniają – rozdają uśmiech oraz tworzą protokoły cyfrowe. Chciałem podkreślić fakt, że praca z technologią wcale nie oznacza, że ludzie są niepotrzebni. Wręcz przeciwnie, są niezbędni i powinni być jeszcze lepsi, bo bez nich technologia w stomatologii to tylko cyfrowe zapisy. Dopiero w rękach ludzkich przekształcają się w cudowne uśmiechy. Drogie Panie, dziękuję. To jest Wasza nagroda, Wasze wyróżnienie za upór i wytrwałość w każdych warunkach.

 

Fantastycznie, że tak niewielka firma jak DentalScan może konkurować z tak wielkimi przedsiębiorstwami

Wykonane prace są bardzo estetycznie i nigdy nie miałem problemu z dopasowaniem ich w jamie ustnej. Jakość można ocenić na bardzo dobrą.

Marcin Ofiara

Dentestetica

Learn more

Czerp garściami świeże newsy ze świata cyfrowej stomatologii.

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?   Pojechałyśmy do Lubonia […]

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

Na szkoleniu “Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉