fbpx

Niech nic Cię nie ominie

Lubisz wiedzieć co w trawie piszczy ?
Branża cyfrowej stomatologii jest niezwykle dynamiczna, dlatego dobrze jest być na bieżąco. Na każdej konferencji pokazywane są nowe rozwiązania. Każde szkolenie, to świeże pomysły i nietuzinkowe spojrzenie na rozwiązania protetyczne. Wszystko się rozwija, dlatego nie pozwól, żeby ominęły Cię najnowsze aktualności.

Zajrzyj do naszych stomatologicznych newsów i wiedz więcej!

kurs dsd experience and restoration

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

19 grudnia 2019

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

29 listopada 2019

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

15 listopada 2019

Na szkoleniu „Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉

Chcę wynająć skaner wewnątrzustny. Co muszę wiedzieć?

25 października 2019

Poniżej znajdziesz listę najczęstszych pytań naszych Klientów, którzy chcą wynająć skaner wewnątrzustny. Zobacz, czy znalazłeś/-aś satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Jeśli nie, skontaktuj się z nami: +48 71 757 00 00 🙂   

DentalScan otrzymał wyróżnienie w konkursie Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza!

23 października 2019

21 października otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”. To prestiżowa nagroda za najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Jest nam ogromnie miło. Dziękujemy! Za co konkretnie pracownia dentystyczna Dentalscan dostała wyróżnienie?  Zapraszamy do relacji z Wielkiej Gali.

Pracownia protetyczna DentalScan na X Kongresie Dentsply Sirona Implants

Pracownia protetyczna DentalScan na X Kongresie Dentsply Sirona Implants

21 października 2019

18-19 października mieliśmy przyjemność uczestniczenia w X Kongresie Dentsply Sirona Implants. Co tam się działo! 🙂 

Kalendarium pracowni protetycznej Dentalscan 2018

Kalendarium cyfrowej pracowni protetycznej DentalScan 2018

10 października 2019

2018 rok był dla cyfrowej pracowni protetycznej DentalScan bardzo intensywny. Szkolenia techników dentystycznych, udział w konferencjach, tysiące wykonanych prac protetycznych dla naszych Klientów! To był bardzo udany rok. 🙂 Cieszymy się, że możemy brać udział w rozwoju cyfrowej stomatologii w Polsce. 🙂

DentalScan na Gali Maszewski Dental Clinic

DentalScan na Gali Maszewski Dental Clinic

2 października 2019

27 września mieliśmy ogromną przyjemność świętowania 10-lecia praktyki stomatologicznej naszych przyjaciół biznesowych. Pojechaliśmy do Grudziądza w składzie lek. dent. Paweł Bernatek i tech. dent. Paulina Pokusa, by razem z innymi gośćmi uczcić 10-lecie praktyki stomotologicznej lek. dent. Macieja Maszewskiego i jego żony lek. dent. Kingi Maszewskiej. 

Co trzeba wiedzieć o oprogramowaniu CAD/CAM przed zakupem?

Co trzeba wiedzieć o oprogramowaniu CAD/CAM przed zakupem?

16 września 2019

Jeśli szukasz możliwości rozwoju gabinetu stomatologicznego i pracowni protetycznej, odpowiedzią jest stomatologia cyfrowa i oprogramowanie CAD/CAM. Inwestowanie w technologię i sprzęt, który może zapewnić przewagę konkurencyjną i możliwości rozwoju. Zanim wydasz pieniądze, sprawdź co trzeba wiedzieć o oprogramowaniu dentystycznym CAD/CAM.