fbpx

Chcę wynająć skaner wewnątrzustny. Co muszę wiedzieć?

Poniżej znajdziesz listę najczęstszych pytań naszych Klientów, którzy chcą wynająć skaner wewnątrzustny. Zobacz, czy znalazłeś/-aś satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Jeśli nie, skontaktuj się z nami: +48 71 757 00 00 🙂 

 

1. Chcę nawiązać umowę na wynajem skanera wewnątrzustnego. Jakie warunki muszę spełnić?

 

Jedynym warunkiem współpracy z DentalScan i wynajęcia skanera wewnątrzustnego jest podpisanie umowy partnerskiej. Zobowiązuje ona do wykonywania prac protetycznych w technologii CAD/CAM za pośrednictwem DentalScan na najkorzystniejszych warunkach cenowych i partnerskich dostępnych na rynku. Każda umowa jest podpisywana po uprzedniej weryfikacji i analizie danego partnera.

 

 

2. Jaki jest okres dostawy skanera wewnątrzustnego po podpisaniu umowy?

 

Po podpisaniu umowy zobowiązujemy się dostarczyć niezbędny sprzęt, w tym skaner wewnątrzustny, oprogramowanie oraz przeprowadzić niezbędne szkolenie w ciągu 30 dni.

 

 

3. Czy umowa jest zawierana na czas określony czy nieokreślony?

 

Umowa wynajęcia skanera wewnątrzustnego jest zawierana na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

 

4. Jakie prace można wykonać, stosując skaner wewnątrzustny?

 

Zobacz pełną listę prac cyfrowych prac protetycznych. Do wykonywania prac wykorzystujemy cyfrowe materiały (kliknij, by zobaczyć).

 

 

5. Jaka jest dokładność wykonywanych prac protetycznych we wrocławskim laboratorium online?

 

Dokładność technologii CAD/CAM wynosi 19 μm, co w porównaniu z tradycyjnymi technologiami protetycznymi (80 μm) jest wynikiem nieosiągalnym do tej pory.

 

 

6. Czy wypożyczony skaner wewnątrzustny jest ubezpieczony?

 

Każdy sprzęt dostarczany przez pracownię protetyczną DentalScan jest ubezpieczony.

 

 

7. Jakie są terminy dostawy prac protetycznych CAD/CAM?

 

W zależności od poziomu skomplikowania prac protetycznych i koniecznych konsultacji. Ich średni czas wykonywania wynosi od 48 h dla standardowych wypełnień do 72 h dla bardziej wymagających prac.

 

 

8. Jak przesyłane są prace protetyczne z pracowni do gabinetu?

 

Prace protetyczne przesyłamy do gabinetu firmą kurierską na koszt DentalScan.

 

 

9. Czy prace, które będę zamawiać w laboratorium protetycznym online DentalScan są objęte gwarancją?

 

Tak. Udzielamy gwarancji na dostarczone prace protetyczne na okres 24 miesięcy od daty ich dostarczenia. Szczegóły dotyczące gwarancji znajdują się w umowie.

 

 

10. Chcę wynająć skaner wewnątrzustny – jaka jest cena wynajmu?

 

Twój miesięczny koszt najmu zależy od obrotu, który wykonasz w danym miesiącu.

 

wynajem skanera wewnątrzustnego

 

Lubimy proste zasady. Jeśli masz pytania, zadzwoń tel:+48717570000. Chętnie na nie odpowiemy. 🙂 Zapraszamy do współpracy!

Nieustający rozwój i podążanie za najlepszymi rozwiązaniami w branży protetycznej bezpośrednio przekładają się na jakość wykonywanych prac. Technicy z wielką dbałością o szczegóły realizują każde, nawet najbardziej wymagające zlecenia, pozostając w ciągłym kontakcie z lekarzem, na bieżąco analizując wszelkie możliwe rozwiązania oraz pojawiające się wątpliwości. Połączenie doskonałej jakości oraz krótkiego czasu realizacji prac to właśnie to, na co można liczyć podejmując współpracę z pracownią Dental Scan.

Yekaterina Świerkowska

Stomatologia Persona Poznań

Zobacz więcej

Czerp garściami świeże newsy ze świata cyfrowej stomatologii.

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

Na szkoleniu „Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉