fbpx

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

Na szkoleniu „Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia polecieli do Lleidy i Barcelony, aby zgłębiać tajniki projektowania CAD/CAM i skanu wewnątrzustnego. Jak było? Szkolenie i imprezy mu towarzyszące organizowane przez KTI Implants i Dynamic Abutment Solutions trwały aż 4 dni! Poszerzaliśmy wiedzę na temat obsługi baz tytanowych, projektowania CAD/CAM oraz obsługi plików skanu wewnątrzustnego.

W siedzibie Dynamic Abutment Solutions wysłuchaliśmy wykładu Sebastiana Sassi. Odwiedziliśmy dział produkcji DAS. Mieliśmy też okazję zobaczyć, jak wygląda praca w dziale Badań i Rozwoju na bibliotekach z użyciem ScAnalog®-ów. Program szkolenia bardzo nas zaciekawił:

 

  1. System Prac Przykręcanych – Śrubokręt Dynamiczny
  2. Dynamiczne Bazy Tytanowe
  3. Jak pracować z dynamicznymi bazami tytanowymi?
  4. Projektowanie kątowych tuneli 30–45° (aż 45 stopni ❤)
  5. Scanbody wewnątrzustne – Obsługa bibliotek
  6. Cyfrowy analog – Druk 3D
  7. Dynamiczny Frez DMT (przypadek Exocad i WorkNC)
  8. PreMill3D – Premill z przekierowaniem
  9. ScAnalog – Analog do skanowania wycisków

 

Technicy dentystyczni z Wrocławia kibicują Barcelonie

 

Nie da się ukryć, że największą frajdę sprawiła nam część turystyczna. Zaliczyliśmy tradycyjną hiszpańską kolację Tapas, zwiedzanie Lleidy, Barcelony oraz… kibicowanie podczas meczu FC BARCELONA – CELTA VIGO na stadionie Camp Nou!

 

Zresztą sami zobaczcie na poniższych zdjęciach, jak fajnie było. Jeszcze raz w imieniu naszych techników dentystycznych z Wrocławia – Ani Simierskiej i Agnieszki Boczkowskiej – dziękujemy organizatorom! Pozdrawiamy też dzielnie szkolącą się z nami ekipę. Widzimy się na kolejnych szkoleniach!

 

Zobacz też: Jak wytresować skaner

Zobacz więcej

Czerp garściami świeże newsy ze świata cyfrowej stomatologii.

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Chcę wynająć skaner wewnątrzustny. Co muszę wiedzieć?

Poniżej znajdziesz listę najczęstszych pytań naszych Klientów, którzy chcą wynająć skaner wewnątrzustny. Zobacz, czy znalazłeś/-aś satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Jeśli nie, skontaktuj się z nami: +48 71 757 00 00 🙂