fbpx

Gorące półrocze w DentalScan! Sprawdź nadchodzące szkolenia dla stomatologów i techników

Masz niedosyt aktualnej wiedzy o protetyce cyfrowej? Doskonale się składa, bo to półrocze w DentalScanie będzie owocowało w szkolenia dla techników dentystycznych i stomatologów. Sprawdź terminy i tematy kursów, które pozwolą Ci poczuć się pewnie w świecie cyfrowej technologii.

 

THROUGH DIGITAL TO BEAUTY – 23-24 sierpnia 2019 roku 

 

Poznaj możliwości programu Exocad – tajniki modułu SmileDesign i Exoplan zdradzi specjalista cyfrowej stomatologii Slava Lvovich. Ten wielki pasjonat cyfrowej stomatologii wiedzę czerpał od najlepszych – ukończył Swiss Dental Academy. Pracował w Niemczech, Rosji, we Francji, a także w Polsce. Obecnie prowadzi własną pracownię protetyczną w Mińsku, na co dzień projektując uśmiechy z wykorzystaniem najnowszej technologii. 

W programie szkolenia dla techników dentystycznych i stomatologów m.in. projektowanie podbudowy na siekacza, zredukowanego kształtu pełnoanatomicznego siekacza, pełnego konturu trzonowca oraz wycinanie zaprojektowanych uzupełnień w cyrkonie. To nie wszystko – pełen program dwudniowego kursu oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w Akademii DentalScan.

 

Szkolenie CAD/CAM dla techników dentystycznych 23-24 listopada 2019

Przygotowanie wycisku cyfrowego i projektowanie uśmiechu z oprogramowaniem CAD/CAM to clue szkolenia PROTETYKA CAD/CAM – PROSThO I CzADOWO, które odbędzie się 10-11 lipca 2019 we Wrocławiu. Kurs przeznaczony jest w szczególności dla techników dentystycznych, ale mogą skorzystać z niego również lekarze stomatolodzy, studenci oraz wszyscy zainteresowani cyfrowym projektowaniem uśmiechu.  

Szkolenie będzie prowadzone przez najlepszych – lekarza stomatologa implantologa dr Pawła Bernatka oraz technika dentystycznego Paulinę Pokusę. Gościem specjalnym będzie Weston Hatcher ze Stanów Zjednoczonych, z którym uczestnicy połączą się online. Specjalista podzieli się doświadczeniem, odpowie na pytania i pokaże uczestnikom, jak  skutecznie pracować z oprogramowaniem CAD/CAM. 

Możesz uczestniczyć w jednym lub w obu dniach szkolenia dla stomatologów i techników dentystycznych. Jednak warto zapisać się na obie części spotkania, ponieważ w drugim dniu każdy uczestnik może zaprojektować koronę z pełnej ceramiki i wypróbować możliwości oprogramowania. Więcej informacji znajdziesz w kalendarzu szkoleń dla techników i stomatologów. Zapisz się już dziś, bo ilość miejsc ograniczona!  

 

Szkolenia dla stomatologów i jeszcze więcej szkoleń dla techników  

 

To nie wszystkie kursy, które planujemy. Zaglądaj do naszego kalendarza szkoleń, gdzie na bieżąco uzupełniamy ofertę edukacyjną. Śledź też DentalScan na FB – z nami nie ma nudy w gabinecie! 

 

Trainings organized by DentalScan are always fully professional, supported by knowledge and experience gained by team over the years. Run in a nice atmosphere, they encourage you to ask questions and jointly analyze complex issues. The information provided is always based on the latest reports, which are constantly updated by the training team.

Yekaterina Świerkowska

Stomatologia Persona Poznań

Learn more

Czerp garściami świeże newsy ze świata cyfrowej stomatologii.

DSD Experience: co za emocje na grudniowej edycji Akademii DSD!

Tych kilka grudniowych dni wypełniały wyjątkowe emocje. Uwielbiamy atmosferę spotkań Akademii DSD za to, że jest bardzo intensywnie, ale też bardzo fajnie. Bo DSD Experience & Natural Restoration to unikalne doświadczenie i sposobność, by zagłębić się w świecie digital. Jak pracownia protetyczna CAD/CAM DentalScan bawiła się na grudniowej edycji DSD Experience?   Pojechałyśmy do Lubonia […]

Suprastruktury Atlantis w laboratorium protetycznym DentalScan. Dlaczego ich używamy?

W laboratorium protetycznym DentalScan zawsze stawiamy na jakość materiałów. Dlatego zamawiamy komponenty wyłącznie od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów. Dzisiaj opowiemy Wam o suprastrukturach firmy Dentsply Sirona. Dlaczego zamawiamy suprastruktury Atlantis?

Nasi technicy dentystyczni z Wrocławia na szkoleniu w Barcelonie ⚽

Na szkoleniu “Dynamiczne rozwiązania protetyczne DAS dla CAD/CAM” zachowaliśmy równowagę między nauką a zabawą. A przynajmniej mamy taką nadzieję. 😉